Reklama

Oferta "Partner tematu"

Jest to oferta komercyjna dla partnerów, którzy chcieliby spozycjonować się przy konkretnym pojedynczym tekście lub cyklu tekstów. W jej ramach oferujemy jedną lub dwie (w zależności od długości tekstu) ekspozycje logotypu partnera oblanego treścią redakcyjną oraz mikrowizytówkę (1-2 zdania charakteryzujące partnera) pod materiałem. Logotypy oraz wizytówka mogą być linkowane do witryny partnera.

Ten format pasuje z natury rzeczy do tekstów większych, magazynowych, uwzględnianych we wcześniejszych planach wydawniczych SmartRide.pl. Partner nie ingeruje w treść tekstu i w żaden sposób jej nie modyfikuje.

Stawki negocjujemy indywidualnie – do konkretnego materiału.

Ustaloną z partnerem część budżetu przeznaczamy na promocję postu z tekstem w social mediach (Facebook, Twitter) – pozwala to osiągnąć zasięg materiału zależny wyłącznie od poziomu zadeklarowanych środków, wielokrotnie przekraczający organiczne zasięgi SmartRide.pl jako serwisu branżowego.

Korzyści dla partnera:

  • spozycjonowanie się przy treściach o wysokiej jakości redakcyjnej, dopracowanych warsztatowo w sposób typowy dla mediów z górnej półki
  • ciekawy i fachowy kontekst serwisu SmartRide.pl
  • pełna elastyczność: możliwość podjęcia decyzji marketingowej ad hoc, nawet w odniesieniu do pojedynczego materiału, bez wiązania się dłuższą umową
  • opcja niewymagająca dużych budżetów
  • wcześniejsza znajomość problematyki i charakteru materiału, przy którym pozycjonuje się partner, możliwość wybrania tematu najbardziej atrakcyjnego z punktu widzenia partnera.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.