Zewnętrzny press release – przedruk z ewentualnymi skrótami.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść.


Klienci mobilnego banku N26 będą mogli korzystać z 50 proc. zniżki na przejazdy hulajnogami i rowerami Lime w 11 krajach Europy. To efekt ogłoszonej dziś współpracy obu firm. Zniżki mają obowiązywać przez cztery miesiące.

Od dziś klienci N26 z Austrii, Belgii, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Portugalii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii mogą użyć karty N26 w aplikacji Lime i skorzystać z 50% zniżki na wszystkie przejazdy do 5 grudnia 2019. Jednocześnie użytkownicy Lime, którzy nie mają jeszcze karty N26, mogą bezpłatnie założyć konto i korzystać z tej samej zniżki. Partnerstwo obydwu firm odzwierciedla ich wspólną wizję większej mobilności i swobody, a także łatwiejszego i tańszego poruszania się przez ich klientów po mieście.

– Naszą misją jest przyczynienie się do zmiany tego jak ludzie poruszają się po miastach. Stale poszukujemy sposobów na poprawę doświadczeń naszych klientów oraz zaoferowanie im dodatkowych benefitów” – powiedział David Richter, Chief Business Officer w Lime.

Obydwie firmy stale zwiększają grupę swoich użytkowników i notują wzrosty w całej Europie, więc takie partnerstwo było dla nich naturalnym krokiem. N26 daje swoim klientom możliwość swobodnego zarządzania ich finansami w sposób, jaki najlepiej służy bardziej mobilnemu i nowoczesnemu stylowi życia. Lime przekształca miejską mobilność oferując ludziom sposoby na wygodną i ekologiczną podróż.

Wierzymy, że bankowość powinna być elastyczna i przejrzysta, zaprojektowana w taki sposób, by wspierać klientów każdego dnia. Dzięki współpracy z Lime, zaoferujemy klientom N26 wyjątkowe korzyści odzwierciedlające rosnące zainteresowanie mikro-mobilnością. Cieszymy się, że dzięki temu partnerstwu nowi i już istniejący klienci N26 będą mogli częściej korzystać z przejazdów Lime – powiedział Daniel Calvert, Head of Partnerships w N26.

Firmy zachęcają do skorzystania z oferty w trakcie wakacyjnych podróży po Europie.

WSPARCIE