POLECAMY

Dlaczego warto z nami współpracować?

SmartRide.pl to wyjątkowy projekt: jedyny portal w Polsce skupiony na prywatnej i sharingowej mikromobilności - dziedzinie transportu, której znaczenie w miastach błyskawicznie rośnie.

Poruszamy całe spektrum tematów związanych z ekspansją elektrycznych urządzeń transportu osobistego (UTO) w miastach w Polsce i na świecie. Interesują nas kwestie użytkowe (poradniki), regulacje miejskie, polityka samorządów, biznes, innowacje, technologia, przepisy ruchu drogowego, bezpieczeństwo, infrastruktura, ekologia, styl życia, etc.

Co nas wyróżnia?
Jedziemy

Dobór tematów

Stworzyliśmy unikalny ekosystem tematyczny. SmartRide.pl to wspólny mianownik łączący #pojazdy, #elektromobilność, #transport, #hightech, #sharing, #smartcity, #aplikacje, #MaaS, #lifestyle... i in.

Wiarygodny kontekst

W ten sposób zbudowaliśmy merytoryczny, jakościowy i godny zaufania kontekst dla wszelkich publikacji, także tych promocyjnych. Uważamy go za największą wartość dodaną, jaką oferujemy partnerom.

Jakość treści

Publikujemy rzetelne, autorskie treści, dopracowane, zgodne ze sztuką i warsztatem dziennikarskim - o jakości typowej dla renomowanych, dużych tytułów medialnych. Taki jest nasz background.

Profil czytelników

Nie mamy przypadkowych odbiorców. Nasz czytelnik jest zainteresowany albo pojazdami elektrycznymi, albo ich sharingiem, albo szerzej - mobilnością w mieście. Często wszystkim tym jednocześnie.

Wyniki w Google

Poziom i charakter treści sprawiają, że nasze teksty w całkowicie naturalny sposób trafiają na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania w dziedzinach, którymi się zajmujemy.

Dobre warunki finansowe

Tak, jak cała mikromobilność - jesteśmy na etapie rozwoju. To oznacza korzystne warunki współpracy dla partnerów i sponsorów. Nie wymagamy dużych budżetów, każde partnerstwo jest dla nas cenne.

Jak możemy współpracować?

W każdy sposób, który naszym partnerom da korzyści promocyjne lub inne, a nam - przy zachowaniu pełnej rzetelności wobec czytelników - pozwoli rozwijać i wzbogacać portal. Na przykład:

Współpracowali z nami m.in:

client-image
Dott - partner akcji SmartRide Przepis na jazdę
Electofun - partner akcji
client-image
client-image
Mikromobilność - promocja - CentrumRowerowe.pl
Frugal - logotyp
client-image
Mikromobilność - UTO Polska - promocja
client-image
Smart City Forum
Impact logotyp
Fourstore.pl - logotyp