Jeśli szukasz wysokiej jakości hulajnogi elektrycznej, marka MiniWalker ma dla Ciebie doskonałe propozycje. MiniWalker to dwa modele – Tiger 8 i Tiger 9 PRO – które wyróżniają się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także sensownymi parametrami technicznymi.

MATERIAŁ PARTNERA: Frelin

Wykonanie stanowi największy atut, tutaj jest naprawdę „łał”. Nic nie trzeszczy, nie pracuje, nie skrzypi, nie śpiewa – wszystko jest tak, jak takim w pojeździe być powinno. Rynek rozwijał się stosunkowo długo w kierunku wyeliminowania luzów – ale w końcu jest przy czym się zatrzymać i na czym pojechać.

Sama marka MiniWalker nie jest w Polsce znana, natomiast jej dystrybutor – jak najbardziej. Dystrybucją e-hulajnóg MiniWalker zajmuje się firma Frelin, właściciel marki Electofun. Jeśli komuś trzeba byłoby ją przedstawiać: Electofun to ogólnopolska sieć salonów z elektrycznymi rowerami i hulajnogami, licząca obecnie 11 placówek, oraz sklep internetowy Electofun.pl.

Hulajnoga elektryczna MiniWalker Tiger 9 Pro
Zawodnik drużyny futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław na e-hulajnodze MiniWalker Tiger 9 Pro

Co się wiąże z dystrybucją hulajnóg MiniWalker przez Frelin? Dlaczego to takie istotne, kto zajmuje się ich sprzedażą na naszym rynku? Otóż ma to znaczenie takie, że klienci zyskują szereg benefitów: od obsługi zgłoszeń serwisowych bezpłatnie door2door, po możliwość zwrotu zakupionego na odległość produktu w okresie aż do 100 dni od dnia zakupu. A poza tym: pełna gwarancja na okres 24 miesięcy (wyłącznie po przeprowadzeniu przeglądu) daje nabywcy możliwość korzystania z pełni uprawnień gwarancyjnych. Tu nie ma zabawnych wyłączeń gwarancji na baterię czy na silnik, praktykowanych przez niektórych producentów i importerów (i dowodzących ich rynkowej ignorancji).

Przejdźmy teraz do produktów.

E-hulajnoga MiniWalker Tiger 8: czy rozmiar nie ma znaczenia?

Hulajnoga Tiger 8 co do zasady stanowi alternatywę dla wszystkich e-hulajnóg niewielkich rozmiarów. Przypomina wielkością Vsetta 8 czy Hiley 8 i w podobnym zakresie jest składana.

MiniWalker Tiger 8
Model MiniWalker Tiger 8

Sprzęt wyposażony został w silnik o mocy 600 W i napięciu wejściowym 48 V, zapewniający dynamiczną i płynną jazdę. Bateria o pojemności 15,6 Ah pozwala na pokonanie do 55 km ciągłej jazdy, a prędkość maksymalna sięga 20 km/h. Hulajnoga, w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych konstrukcji, posiada pompowane opony o wielkości 8,5” oraz szybkozłącza przy kołach, które pozwalają na sprawną wymianę dętki, jeśli pojawiłaby się taka potrzeba. Amortyzator w formie sprężyny z przodu i z tyłu jest już wręcz obowiązkowym wyposażeniem e-hulajnóg tej klasy.

Waga Tiger 8 wynosi 22 kg, co czyni ją łatwą do przenoszenia i transportu. Można ją złożyć do bardzo niewielkich rozmiarów: składają się rączki, regulowana jest wysokość kierownicy, a sama hulajnoga oczywiście składa się w elemencie wspornym. Spokojnie więc zmieści się do standardowego bagażnika.

Hulajnoga MiniWalker Tiger 8 wyposażona jest w wyświetlacz z kluczem NFC, który umożliwia wygodne sterowanie i personalizację ustawień. Aktualna cena wynosi 3,5 tys. zł – i zupełnie szczerze mówiąc: ciężko będzie znaleźć w tej cenie coś ciekawszego.

MiniWalker Tiger 9 PRO, czyli trochę nowości w znanej bryle

Hulajnoga elektryczna Tiger 9 PRO występuje w bryle podobnej do modeli, które już funkcjonują na rynku, jednak jest zdecydowanie bardziej korzystna finansowo. A jakby nie było, finanse są ważne tak samo jak uśmiech…

MiniWalker Tiger 9 Pro
MiniWalker Tiger 9 Pro

Ta hulajnoga to prawdziwy potwór pod względem mocy. Wyposażona w dwa silniki po 1000 W, jeden z przodu, a drugi z tyłu, zapewnia imponujące osiągi i przyspieszenie. Napięcie wejściowe wynoszące 52 V i bateria o pojemności 20 Ah dają zasięg do 60 km, co czyni Tiger 9 PRO idealnym wyborem zarówno do codziennych dojazdów, jak na dłuższe trasy.

Hulajnoga ma pompowane koła z trekkingowym bieżnikiem o wielkości 10 cali, które zapewniają stabilność i komfort na każdej nawierzchni. Tiger 9 PRO, podobnie jak Tiger 8, posiada multifunkcjonalny wyświetlacz z kluczem NFC, który umożliwia łatwą obsługę i dostosowanie ustawień do indywidualnych preferencji. Hulajnoga jest wyposażona w amortyzator zarówno z przodu, jak i z tyłu, co zapewnia płynną jazdę nawet po nierównym terenie.

Hulajnogi MiniWalker napędzają znane osobistości, a sama promocja marki sprawia wrażenie bardzo dobrze zorganizowanej. Żadna z konkurencyjnych marek nie pokusiła się o promocję poza granicami Polski, a w przypadku marki MiniWalker promocją zajął się Kilian Larher, który jest profesjonalnym riderem, ścigającym się w eSC, licencjonowanej lidze wyścigów hulajnóg elektrycznych we Francji oraz w Hiszpanii.


Publikacja płatna, treść spoza redakcji SmartRide.pl. Zdjęcia pochodzą od dystrybutora

WSPARCIE