Pierwszy sklep stacjonarny z pojazdami elektrycznymi marki Engwe powstanie w Homepark Janki – popularnym centrum handlowym w Raszynie na obrzeżach Warszawy, odwiedzanym przez tłumy klientów. Wielkie otwarcie firma zaplanowała na 5-6 maja (najbliższy piątek i sobota). W tych dniach na klientów czekają rabaty na zakupy w wysokości 15% na wszystkie produkty Engwe.

MATERIAŁ PARTNERA: Engwe

Podczas otwarcia będzie wydzielona specjalna strefa testowa, w której będzie można obejrzeć i i przetestować wszystkie posiadane przez nas w ofercie rowery. Klientów zapraszamy również na poczęstunek, gwarantujemy świetną zabawę – mówi Marco Liu, reprezentant marki w Polsce.

Engwe to chińska marka wyspecjalizowana w pojazdach elektrycznych, która zdobywa coraz większą popularność w Europie, w tym także w Polsce. Flagową linią produktów Engwe są różnego rodzaju rowery z napędem elektrycznym, cechujące się futurystyczną stylistyką, a przy tym bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do oferowanych parametrów i jakości.

Polski katalog Engwe obejmuje ok. 10 modeli: od niewielkiego składanego roweru elektrycznego ENGWE T14 (za niespełna 2,8 tys. zł), stanowiącego doskonały sprzęt do osobistego transportu w mieście, dającego się łatwo przenosić lub spakować do bagażnika auta, aż po potężny, terenowy e-bike X 26 (za niecałe 11 tys. zł) z silnikiem o mocy 1000 W, na 26-calowych kołach z grubymi oponami (tzw. FAT bike). Jest także model M 20 o ekscentycznym designie, wyposażony w aż dwie baterie. Jednoślady oferowane przez Engwe możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Oprócz tego Engwe ma w ofercie hulajnogę elektryczną S6 oraz akcesoria – przenośną sprężarkę do pompowania potężnych opon i podróżne sakwy rowerowe, w tym wodoodporną.

Do tej pory produkty Engwe można było kupić w firmowym sklepie internetowym działającym pod adresem https://engwe.pl/ . Pojazdy wysyłane są do klientów z magazynu w Polsce, firma ma także serwis w Polsce centralnej. Sprzedaż internetowa będzie oczywiście prowadzona nadal.

Chcemy jednak, żeby klienci mogli także osobiście zapoznać się z naszymi pojazdami, zobaczyć ich jakość, poczuć jak się na nich jeździ. Zamierzamy rozwijać się w Polsce i wspierać tu rozwój elektrycznej mikromobilności. Decyzja o otwarciu sklepu stacjonarnego była więc naturalnym krokiem – mówi Marco Liu.

Sklep Engwe znajdziecie w centrum Homepark Janki w lokalu nr 16 – po tej stronie, gdzie mieści się także Ikea, wejście naprzeciwko sklepu Jula. Jego adres to Plac Szwedzki 3, Raszyn. Strefa testowa zostanie zlokalizowana na parkingu przed sklepem. Zapraszamy!

Plakat: otwarcie sklepu Engwe


Publikacja płatna, treść spoza redakcji SmartRide.pl. Zdjęcia pochodzą od producenta

⇒ ZOBACZ: model Engwe Engine Pro możecie obejrzeć w tym filmie:

WSPARCIE