Czy jesień to dobra pora, by kupować rower elektryczny? W przypadków e-bike’ów Engwe wręcz doskonała. Są to pojazdy świetnie nadające się do jazdy w trudniejszych warunkach drogowych i atmosferycznych – nie trzeba więc czekać na sezon, by cieszyć się jazdą na swoim nowym sprzęcie. A dodatkowo z okazji Black Friday rowery Engwe stały się właśnie teraz dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zniżki sięgają nawet 2 tys. zł.

MATERIAŁ PARTNERA: Engwe

Z ofertą Engwe można zapoznać się w sklepie internetowym na witrynie Engwe.pl, a także w sklepie stacjonarnym tej marki w Jankach pod Warszawą. Tam zainteresowani mogą dodatkowo osobiście obejrzeć i przetestować pojazdy. Przekonają się wówczas, że sprzęt Engwe – zaliczany do kategorii tzw. fat bike’ów, wyróżniających się potężnymi, grubymi oponami – poradzi sobie z jesiennymi czy zimowymi warunkami znacznie lepiej niż typowe rowery. Niezależnie od tego czy chodzi o śliską nawierzchnię, grząskie podłoże czy nawet śnieg.

Engwe - sklep stacjonarny
Sklep stacjonarny marki Engwe w Centrum Janki pod Warszawą. Fot. Engwe

Kilkanaście modeli w ofercie

Jednym z bestsellerów jest e-bike Engwe Engine Pro (można go też zobaczyć w filmie pod tekstem). Jeździ na grubych oponach (20 x 4 cale), ma silnik o mocy 750 W, przednie i tylne zawieszenie oraz hydrauliczne hamulce. Taka konfiguracja sprawia, że sprzęt da radę w niemal każdym terenie. Maksymalne obciążenie Engwe Engine Pro to ponad 130 kg, a zasięg na pełnym naładowaniu baterii przy ekonomicznej jeździe wynosi nawet 100 km. Dodatkowo sprzęt – mimo tak wytrzymałej konstrukcji – jest składany w trzech płaszczyznach, co umożliwia jego przewożenie np. w bagażniku samochodu. Wyjmowaną baterię można zabrać do ładowania w domu lub biurze. Standardowa, katalogowa cena Engwe Engine Pro (6689 zł) została obniżona na Black Friday do zaledwie 5709 zł.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także nieco lżejsze i tańsze modele Engwe. Jednym z nich jest C20-Pro, dostępny w promocji na Black Friday za 3339 zł (jego katalogowa cena to 4699 zł), który oferuje zasięg w trybie wspomagania do aż 150 km na jednym ładowaniu baterii. Inny popularny e-bike to Engwe EP-2 Pro, napędzany silnikiem o mocy 750 W – teraz do kupienia za 4159 zł. Oba elektryczne składaki jeżdżą na terenowych, 20-calowych grubych oponach, stanowiących znak rozpoznawczy większości modeli Engwe.

Oferta e-bików Engwe to obecnie aż kilkanaście modeli – w tym także elektryczne rowery na dużych, 26-calowych kołach. Warto zwrócić uwagę na serię X, której jednym z przedstawicieli jest e-bike X24, oferowany obecnie za 7139 zł, czyli o ponad 2 tys. zł taniej niż standardowo. Ma 1000-watowy silnik, hydrauliczne hamulce tarczowe, 8-stopniową przerzutkę Shimano, a wyróżnia go system aż dwóch baterii, dających zasięg 150 km w trybie wspomagania. Dopuszczalne obciążenie aż 150 kg czyni z X24 doskonałą opcję dla osób cięższych.

Engwe w salonie lub w internecie

Na tle wielu innych firm, oferujących swoje produkty wyłącznie w internecie, markę Engwe wyróżnia wspomniany wyżej, działający od wiosny stacjonarny sklep w Homepark Janki (znajdziecie go tutaj). Mieści się w nim także punkt serwisowy Engwe. Salon otwarty jest w dni powszednie i w sobotę od 10.00 do 19.00.

Klienci z okolic Warszawy chętnie traktują sklep stacjonarny jako showroom, porównują tam rowery i testują je przed zakupem. Ostateczną decyzję często podejmują później, kupując produkt na stronie internetowej, dostępnej dla każdego klienta z dowolnego miejsca w Polsce. Ostatnio wprowadziliśmy płatności payU, dające możliwość zakupu na raty. Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i na witrynie internetowej stale poszerzamy asortyment, oferujemy m.in. coraz więcej dodatkowych akcesoriów do rowerów – mówi przedstawiciel marki Engwe.

Engwe wysyła wszystkie zamówienia ze swojego polskiego magazynu, co oznacza, że towar dociera do klienta z reguły w ciągu zaledwie kilku dni. Przy zakupach o wartości ponad 1 tys. zł klient nic nie płaci za przesyłkę. Firma oferuje 12-miesięczną gwarancję na sprzęt i 6-miesięczną na akumulator.

Promocja obowiązuje do 4 grudnia 2023 roku.


Publikacja płatna, treść spoza redakcji SmartRide.pl

WSPARCIE