Firma Mobi, która prowadzi w Polsce kilka znanych marek elektrycznych hulajnóg, zaprezentowała właśnie dwa nowe modele. Mianowicie: Tibo Epic+ 2.0 oraz Tibo Prime 2.0. Co to za modele i czym różnią się od swoich poprzedników ? Właśnie o tym przeczytacie w tym artykule.

MATERIAŁ PARTNERA: Mobi

Hulajnoga elektryczna Tibo Prime 2.0

Tibo Prime to znany już w Polsce model miejski. Hulajnoga o wadze 19 kg, z zawieszeniem typu C i z pojemnym akumulatorem 15,6 Ah bardzo dobrze się u nas przyjęła. Czym zatem różni się wersja 2.0?

Nowe e-hulajnogi Tibo Prime - wersja 2.0 z 2023 roku

W pierwszej kolejności należy spojrzeć na nowy wyświetlacz TFT umiejscowiony na środku kierownicy z wbudowanym NFC. Wyświetlacz daje przejrzysty podgląd na takie parametry jak stan baterii, prędkość, wybrany bieg oraz przebieg.

Elektryczna hulajnoga Tibo Prime wersja 2.0 z 2023 roku - wyświetlacz

Kolejną zmianą jest tylne pompowane koło o średnicy 8,5 cali. Użytkownik ma możliwość wyboru: założenia koła dętkowego lub pełnego. Ta decyzja należy do niego.

Elektryczna hulajnoga Tibo Prime wersja 2.0 z 2023 roku - koło tylne

Ostatnia zmiany to wprowadzenie możliwości wyboru baterii: 15,6 Ah albo aż 19 Ah. Dodatkowo do Tibo dołączona jest ładowarka 3A, co przyspieszy prędkość ładowania.

Hulajnoga elektryczna Tibo Epic+ 2.0

Tibo Epic+ 2.0 to dwusilnikowa hulajnoga elektryczna terenowa o wadze 30 kg, która posiada dobre zawieszenie hydrauliczne z możliwością regulacji, a przy tym cechuje ją solidne wykonanie o terenowym charakterze. Co jeszcze się w niej znajduje?

Nowe e-hulajnogi Tibo Epic+ wersja 2.0 z 2023 roku

Pierwszą zmianą w modelu Tibo Epic+ 2.0 są większe koła o średnicy 10” zamiast dotychczas stosowanych 9”. Dodatkowo użytkownik może wybrać typ opony. Fabrycznie zamontowane są opony „semi” szosowo–terenowe, przy czym jest możliwość wyboru opon typowo szosowych lub terenowych.

Elektryczna hulajnoga Tibo Epic+ 2.0 - koło przednie

Kolejną zmianą jest wyświetlacz TFT o wysokim kontraście, który pozwala na monitorowanie wielu ciekawych parametrów, takich jak: napięcie, pobór prądu czy zużycie baterii w procentach. Pełen opis wyświetlacza dostępny jest na stronie producenta.

Elektryczna hulajnoga Tibo Epic+ 2.0 - wyświetlacz

Hydrauliczne hamulce jako standard. Model Epic+ 2.0. wyposażony jest standardowo w hydraulikę, co w wyższych modelach hulajnóg jest często stosowaną praktyką.

Tibo Epic+ 2.0 posiada akumulator dostępny w dwóch opcjach: 20,3 Ah oraz 25,6 Ah na markowych ogniwach LG.

Jak deklaruje firma Mobi, te kluczowe zmiany podyktowane są po prostu oczekiwaniami klientów, w których głos firma się wsłuchuje.  Jeżeli interesują Was szczegóły produktów, odsyłamy do strony producenta. Ruszyła możliwość zamawiania: https://mobiway.pl/tibo/


Publikacja komercyjna, treść spoza redakcji SmartRide.pl. Zdjęcia i wideo pochodzą od producenta

⇒ ZOBACZ TEŻ: “Zwinna siódemka 2023”: elektryczne hulajnogi do miasta do 3000 zł

WSPARCIE