Sieć blinkee.city ogłosiła specjalną ofertę cenową, w związku z zaostrzającą się pandemią. Od 27 października w pięciu miastach – Płocku, Włocławku, Gorzowie Wielkopolskim, Ostrowie Wielkopolskim i Grudziądzu – firma oferuje wynajem swoich hulajnóg elektrycznych za 29 zł na dobę. W kolejnych pięciu – Warszawie, Katowicach, Kołobrzegu, Krakowie i Koszalinie – stawka 29 zł za dobę dotyczy zarówno hulajnóg, jak i skuterów.

Elektryczne hulajnogi i skuterów są sposobem na codzienny transport z zachowaniem dystansu społecznego. Ze względu na minimalne punkty styczne jest to obecnie najbardziej bezpieczna opcja transportu publicznego – podkreśla blinkee w komunikacie prasowym, dodając, że rekomenduje używanie jednorazowych rękawiczek oraz dezynsekcję dłoni.

Oferta specjalna blinkee ma trwać do odwołania.

Przypomnijmy, że niemal równo miesiąc temu blinkee wprowadziło w czterech miastach (Warszawie, Trójmieście, Katowicach i Lublinie) promocję na krótszy wynajem hulajnóg – 0,49 zł za minutę jazdy oraz darmowe odblokowanie. Ta promocja, zgodnie z zapewnieniem firmy, ma trwać do końca obecnego sezonu.


Zapraszamy na profile SmartRide.pl na Twitterze i Facebooku

WSPARCIE