w naszej ofercie pojazdów mamy od teraz także skutery trójkołowe. Na start udostępniliśmy taki model w Warszawie, a jeżeli będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, to weźmiemy pod uwagę udostępnienie ich w kolejnych miastach – mówi Patrycja Ogrodnik brand manager Hop.City, operatora skuterów elektrycznych na minuty.


Zewnętrzny press release – przedruk z ewentualnymi skrótami.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść.


Nowy trójkołowy skuter Hop.City daje użytkownikowi możliwość wyboru między dwoma trybami jazdy: pierwszy do 25 km/h oraz drugi do 45 km/h. Sam pojazd jest zdecydowanie większy od standardowego modelu. Trójkołowy skuter Hop.City udostępnia tylko klientom, którzy posiadają aktywny abonament w jego usłudze. Cena wynajmu pozostaje jednak bez zmian (0,49 zł za minutę jazdy i 2 zł opłaty startowej).

Trójkołowy skuter Hop.City
Nowa trójkołówka. Fot. materiały prasowe

Trójkołówka to pierwszy z modeli, jakie operator planuje udostępnić w ramach floty VIP.

– Zależy nam, aby użytkownicy dostali coś więcej, niż tylko możliwość poruszania się po mieście. Na start floty VIP zaczynamy pojazdem z trzema kołami, ale to nie koniec. W ciągu najbliższych tygodni, podobnych pojazdów pojawi się u nas więcej. Będziemy mogli nagrodzić naszych najwierniejszych użytkowników poprzez możliwość przetestowania nowych modeli, dodatkowych funkcji w skuterach oraz pokazać, że skuter elektryczny może mieć bardzo różne formy – dodaje Patrycja Ogrodnik.

Firma zaznacza, że jej standardowe skutery posiadają całoroczne opony i również nadają się do jazdy zimą.

WSPARCIE