Rozpoczynamy pierwsze tej skali badanie poświęcone użytkownikom prywatnych hulajnóg elektrycznych w Polsce. Prywatnych, a nie tych najbardziej rzucających się w oczy współdzielonych. Wyniki badania, po zakończeniu projektu, będą ogólnodostępne – znajdziecie je wtedy na naszym portalu, na naszym kanale na YouTube, a może także w postaci osobnego, darmowego raportu.

Być może wcześniej jakieś swoje badania realizowały w celach komercyjnych firmy z branży – ale jeśli tak, to ich wyniki pozostały ścisłą tajemnicą. Czasem niszowe sondaże przeprowadzali naukowcy lub studenci, ale wtedy rezultaty ukrywały się gdzieś w wewnętrznych opracowaniach naukowych.

To trzeba zmienić.

Rosnąca rzesza użytkowników e-hulajnóg w Polsce zasługuje na swój własny portret i na swój własny głos.

Ta ankieta to okazja do wyrażenia naszego – użytkowników e-hulajnóg – punktu widzenia. A także do przedstawienia siebie innym i być może do odkłamania mitów czy czasem negatywnych stereotypów. Niektóre wyniki ankiety, dotyczące przepisów i zachowania na drodze, mogą być do pewnego stopnia argumentem w różnych debatach legislacyjnych.

Tylko od Was zależy, czy się to wszystko uda.

Około 15 minut z życia to dużo czasu – ale prosimy Was o ten czas i o Wasze odpowiedzi.

Ze swojej strony postaramy się, żeby Wasz portret i Wasz głos dotarły jak najmocniej do opinii publicznej, wychodząc poza zamknięte środowiskowe grupy w social mediach. Mamy czasem okazję występować w mediach, nasz portal czytają dziennikarze większych tytułów, szukając inspiracji – to pozwala przebijać się szerzej z przekazem.

Ankieta jest obszerna, bo dziedzina jest obszerna i do tej pory nie zbadana. Nie chcieliśmy jej dzielić na krótsze fragmenty realizowane osobno, żeby zachować możliwie jak największą spójność i uporządkowanie.

Badanie użytkowników prywatnych elektrycznych hulajnóg w PolsceAnkietę możecie wypełnić:

Zapraszamy wszystkich, którzy jeżdżą na prywatnej elektrycznej hulajnodze. I prosimy o rozpowszechnianie ankiety, udostępnianie i zachęcanie innych do wypełnienia. Nie zbieramy żadnych Waszych danych. Z góry bardzo dziękujemy!

Chcesz wesprzeć naszą pracę? Nie zbieramy na Patronite ani nie prosimy o kawę, ale możesz:

WSPARCIE