Jesteśmy weteranami w prowadzeniu biznesu nastawionego na tworzenie gęstej siatki połączeń komunikacyjnych i dbaniu o nieustanny zrównoważony rozwój elektromobilności w Polsce. Nasz dynamiczny rozwój pokazuje, że wybrany model biznesowy wpisuje się w najnowsze trendy i potrzeby rynkowe. Świadczy o tym chociażby liczba 260 tys. użytkowników oraz niemal 2 tys. dostępnych jednośladów.

Materiał promocyjny: Quick Polska

W tym artykule:

  • Przybliżymy markę Quick Polska i jej dotychczasowe osiągnięcia;
  • Powiemy, jakie są możliwości rozwinięcia własnego biznesu we współpracy z Quick Polska i w jaki sposób nasza franczyza pozwoli Wam oferować współdzielone e-hulajnogi i na tym zarabiać;
  • Przedstawimy ofertę dla samorządów, dzięki której lokalne władze będą mogły wzbogacić miks komunikacyjny w swoim mieście o atrakcyjny, nowoczesny i bezemisyjny środek transportu;
  • Pokażemy przewodnik dla zainteresowanych przedsiębiorców, wraz z licznymi szczegółami finansowymi i organizacyjnymi.

Quick Polska zmienia miasta

Od początku działalności przyświecała nam idea poprawy komunikacji w miastach, która jednocześnie zmniejszy natężenie ruchu, rozładuje korki i ograniczy ilość spalin. Dzięki ciekawej i atrakcyjnej ofercie wpisaliśmy się już na stałe w krajobraz takich miast jak Gdańsk, Sopot, Gdynia i Szczecin. W ostatnim czasie świadczymy swoją usługę także w Kołobrzegu, Zielonej Górze, Chojnicach, Bolesławcu czy Głogowie.

Hulajnogi Quick wynajmuje się za pomocą aplikacji na smartfona
Hulajnogi Quick wynajmuje się w prosty sposób za pomocą aplikacji na smartfona. Dwa lata działalności firmy w Polsce wykazały skuteczność jej modelu biznesowego.

Od lat angażujemy się w różnego rodzaju regionalne wydarzenia, podczas których edukujemy ludzi jak prawidłowo korzystać z hulajnóg oraz zapewniamy rozrywkę wszystkim uczestnikom tychże imprez. Działamy więc nie tylko na poziomie krajowym, ale także lokalnie, wychodząc do ludzi i pokazując im jak hulajnogi mogą zmienić ich transportową codzienność.

Naszą misją jest nieustanny rozwój, świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz poszerzenie działalności o jak największą liczbę miast zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

W związku z tym oferujemy możliwość współpracy zarówno  prywatnym przedsiębiorcom, jak i z samorządom.

Bez względu na rodzaj współpracy gwarantujemy pełne wsparcie techniczne na każdym etapie działalności. Oferujemy również wsparcie przy rekrutacji pracowników, szkolenie przez doświadczonych członków zespołu oraz pełną obsługę klienta, administrację serwerów i zaplecza IT.

Nie trzeba się też martwić o technologię oraz pośrednictwo w procesie zamawiania hulajnóg, gdyż wszystko to leży wyłącznie po naszej stronie.

Franczyza Quick Polska – e-hulajnogi sposobem na własny biznes

Każdy przedsiębiorca, który rozpocznie swoją przygodę w branży sharingowej zyska gwarancję wyłączności w wybranym przez niego regionie, a także dostęp do panelu franczyzowego i aplikacji serwisowej, dzięki którym będzie miał on pełną kontrolę i swobodę zarządzania flotą jednośladów.

Nasz model biznesowy daje możliwość realnego i szybkiego zwrotu z inwestycji już po ok. dziewięciu miesiącach.

Dzięki wsparciu na każdym etapie współpracy Franczyzobiorca ma szanse dogłębnie poznać specyfikę branży, odpowiednio przygotować się do prowadzenia działalności sharingowej, a dzięki wypracowanym przez nas technikom i modelom biznesowym uniknie ryzyka popełnienia błędów.

Rekomendowany przez nas pakiet naprawczy dla hulajnóg pozwoli zaoszczędzić pieniądze, gdyż dzięki niemu Franczyzobiorca kupi wyłącznie te części, które faktycznie zostaną wykorzystane ze względu na ich największą eksploatację.

Model hulajnogi Quick Polska do wynajmu na zasadach franczyzy

Zapewniamy także pełne wsparcie merytoryczne podczas wyboru miejsca działalności – dajemy wskazówki i sugestie dotyczące promocji, reklamy, lokalizacji spotów i wizualizacji strefy, doradzamy w zakresie ewentualnych rozmów z władzami miast. Na każdym etapie działalności będziemy informować klientów o wszelkich zmianach, promocjach i ważnych informacjach za pomocą portali społecznościowych oraz w wiadomościach typu push z aplikacji.

Quick Polska dla samorządów

Chcąc dotrzeć do miast o mniejszej liczbie mieszkańców, w których także widzimy ogromny potencjał oraz determinację mieszkańców do wprowadzania nowości usprawniających ich codzienną transportową rzeczywistość, postanowiliśmy stworzyć ofertę również dla władz lokalnych.

Współpracując z naszą firmą każdy Samorząd będzie w stanie podnieść standard życia mieszkańców ułatwiając i usprawniając ich codzienne funkcjonowanie. Dzięki hulajnogom firmy Quick mieszkańcy z łatwością dotrą do celu np. szkoły, pracy czy na zakupy. Przejażdżka na hulajnodze może umilić spotkanie z przyjaciółmi, stanowić formę rozrywki dla młodych ludzi, ale także pomóc przyjezdnym poznać w przyjemny sposób najciekawsze zakątki miasta.

Hulajnogi są także alternatywą dla często zatłoczonych autobusów czy zakorkowanych ulic.

To bez wątpienia argumenty, które przemawiają za tym, aby te ekologiczne jednoślady zawitały do każdej miejscowości.

Dla samorządów przygotowaliśmy aż dwie opcje współdziałania, które w znaczący sposób będą wspierać komunikację miejską. Pierwszy wariant nie wymaga żadnego udziału samorządu w bieżącej obsłudze biznesu, natomiast drugi zakłada jego pełne zaangażowanie w świadczone usługi i jest dla miasta rodzajem inwestycji.

Szczegóły naszych ofert dla samorządów znajdziecie pod tym linkiem.

Franczyza na e-hulajnogi Quick – jak to działa?

Tym, co wyróżnia pojazdy Quick, jest niezwykle szybka i prosta obsługa. Atutem numer jeden dla użytkownika jest maksymalna prostota i intuicyjność aplikacji. Cała procedura instalacji i weryfikacji trwa zaledwie moment i już po chwili można śmiało korzystać z aplikacji. Hulajnogi oferowane przez nas są solidne i trwałe, dzięki czemu nie wymagają one częstego i kosztownego serwisowania co przedstawiają poniższe dane wyliczone, z okresu dwóch lat:

Franczyza Quick Polska - koszty związane z wejściem w biznes

Minimalna liczba hulajnóg, niezbędna do rozpoczęcia współpracy, to 50 sztuk. Kwota, jaką należy zainwestować w zakup takiej ilości jednośladów, wynosi ok. 40,5 tys dol. netto. i rozkłada się ona następująco:

  • Hulajnoga: 50 sztuk * 680 dol. = 34.000 dol. netto
  • Wymienna bateria: 20 sztuk * 279 dol. = 5580 dol. netto
  • Ładowarki: 25 sztuk * 27 dol. = 675 dol. neto
  • Adapter do ładowania: 20 * 5 dol. = 100 dol. netto

Łącznie: 40.355 dol. netto + 23% VAT

Należy mieć także na uwadze, że rozpoczynając działalność sharingową koniecznością jest posiadanie odpowiedniego zasobu części eksploatacyjnych. Zgodnie z naszą rekomendacją jest to dodatkowy koszt ok. 1200 dol. netto.

Zdajemy sobie doskonale sprawę jak wiele pytań i niewiadomych pojawia się, gdy wchodzi się w zupełnie nową, nieznaną dotychczas branżę. Poniższa grafika krok po kroku przeprowadzi każdego przedsiębiorcę przez wszystkie etapy, począwszy od podpisania umowy, aż po odbiór hulajnóg. Aktualnie cały ten proces zajmuje około sześciu miesięcy.

Franczyza Quick Polska na sharingowe hulajnogi elektryczne - etapy współpracy

Franczyza z Quick Polska to możliwość prowadzenia ciekawego i przyszłościowego biznesu oraz gwarancja szybkiego zwrotu inwestycji. To także szansa na rozwój TWOJEJ miejscowości!


Publikacja sponsorowana, tekst spoza redakcji SmartRide.pl

WSPARCIE