Milion darmowych przejazdów na Dzień Bez Samochodu zaoferował Tier – niemiecki operator e-hulajnóg na minuty, obecny także w kilku miastach Polski (m.in. Warszawie, Trójmieście i Krakowie). Dzień Bez Samochodu przypada w środę 22 września – i tylko wtedy można skorzystać z oferty.

Jak poinformowała firma, kod BEATTRAFFIC pozwala na dwa darmowe odblokowania i 20 minut jazdy.

– Milion przejazdów liczymy w skali globalnej i nie ma tu ograniczeń dla poszczególnych rynków – odpowiedziała na nasze pytania Patrycja Osiadacz z agencji PR obsługującej operatora w Polsce.

Oferta, którą firma komunikuje jako swój “specjalny prezent z okazji tegorocznego Dnia Bez Samochodu”, zawiera jednak pewien haczyk – dotyczy tylko i wyłącznie nowych użytkowników. – Chodzi o osoby, które nie rejestrowały się wcześniej w aplikacji – precyzuje Osiadacz.

Choć więc w komunikacie prasowym przeczytamy bardzo dużo o “pokonywaniu korków” i “promowaniu zrównoważonych, zielonych alternatyw dla samochodów”, to akcja przywodzi na myśl raczej kampanię promocyjną, obliczoną na zwiększenie zasięgu usługi i ubraną w zielone barwy, niż gest proekologiczny. Bardzo podobne promocje towarzyszyły wprowadzaniu pojazdów firmy do nowych miast.

Niemniej – jeśli ktoś chce się zarejestrować i wypróbować za darmo elektryczne hulajnogi Okai, jeżdżące w polskich flotach Tier – 22 września ma ku temu sposobność.


WSPARCIE